Nejdůležitější provozní parametry třífázových asynchronních motorů

elektromotory

Třífázové asynchronní elektromotory přinášejí do průmyslového i běžného prostředí způsob, jak efektivně zajistit pohon různých aplikací. Podívejte se na ty nejdůležitější provozní parametry třífázových asynchronních elektromotorů výbo Electric řady AL a zjistěte, díky čemuž jsou natolik přínosné.

Stojíte před výběrem třífázového asynchronního motoru a už vám jen zbývá zvolit ty správné parametry? Zjistěte, proč budou pro vás elektromotory řady AL od VYBO Electric tou správnou volbou a co další potřebujete vědět, než si nastudujete ceník. Třífázové asynchronní elektromotory s kvalitní hliníkovou kostrou splňují i ​​ty nejnáročnější požadavky a dostupné jsou ve čtyřech základních variantách.

Elektromotor 3LC

Třífázové asynchronní motory řady AL

VYBO Electric třífázové asynchronní motory AL jsou k dispozici jako 2-, 4-, 6- a 8-pólové, díky čemuž jsou schopny pracovat s různými výstupními otáčkami od 2 800 ot./min. až po 700 ot./min. Elektromotory s hliníkovou kostrou jsou dostupné s výkonem od 0,75 kW až 22 kW, díky čemuž si své využití nacházejí v různých oblastech.

Otáčky a výkon ale nejsou jedinými parametry, které potřebujete vědět, než si prohlédnete náš online ceník.

Vyplatí se vědět, že trojfázové asynchronní elektromotory řady AL jsou vyráběny v standardizovaných velikostech. Přičemž už v základem provedení se vyznačují třídou odolnosti IP55. V praxi to znamená, že konstrukce elektromotoru je částečně odolná vůči prachu a také stříkající vodě. I proto jsou tyto elektromotory již ve svém standardním provedení vhodné do průmyslového prostředí.

Závěrem dodejme, že tento typ elektromotorů je dostupný ve třech různých třídách účinnosti, IE1, IE2 a IE3. Nabízejí tedy nejen spolehlivý, ale také velmi efektivní způsob pohonu. Stačí si už tedy jen podívat ceník třífázových asynchronních elektromotorů a vybrat si pro vás ten nejvhodnější.


Zdroj: https://elektro-motor.cz/

You Might Also Like