Poznáte tento najúčinnejší spôsob ochrany pred negatívnou energiou?

náramok proti urieknutiu

Účinné spôsoby ochrany pred negatívnou energiou hľadali prakticky všetky staroveké civilizácie a kmene. Spája sa s nimi množstvo rituálov a predmetov, ktoré mali dodávať moc, chrániť a vytvárať bariéru pred negatívnou energiou z okolia. Ako sa môžete pred negatívnou energiou chrániť dnes?

Možno vás niekto uriekol

Máte aj vy niekedy pocit, že sa vám nič nedarí, že vám okolie alebo určitá osoba nedopraje a že snáď v tom musí byť urieknutie alebo prekliatie? Nie ste sami, s podobnými myšlienkami sa stretáva množstvo ľudí a pravdou je, že ľudia si často jednoducho nedoprajú. Túžba po ochrane pred negatívnou energiou teda nie je ničím novým. Zaoberali sa ňou už aj starovekí Rimania a Gréci. Proti urieknutiu a neviditeľnému zlu používali rôzne amulety a predmety so symbolikou.

Ochranné vlastnosti pred zlom sa ale pripisovali aj rôznym rituálom, ktoré sa zvykli konať napríklad pri splne mesiaca, alebo pri zmenách ročných období. Otázky ohľadom urieknutia sú aktuálne aj dnes. Najmä ak máte pocit, že osoby vo vašom okolí vám nedoprajú a prenášajú na vás svoju negatívnu energiu. Ak máte pocit, že ste urieknutý, neznamená to ale nutne, že sa stretávate s nesprávnymi osobami, k urieknutiu totiž môže dôjsť aj spontánne a nevedomky.

Červené náramky proti urieknutiu podľa učenia Kabbalah

V súčasnosti je najčastejším spôsobom ochrany pred urieknutím kabbalah náramok. Tieto tradičné náramky proti urieknutiu spoznáte podľa červenej šnúrky. Sú rozšírené po celom svete a nosia sa spravidla na zápästí pravej ruky. Náramok proti urieknutiu vám podľa tradície dodá ochranu pred závistlivými alebo nepriateľskými pohľadmi, ktorými by sa na vás mohla preniesť negatívna energia.

Náramok proti urieknutiu môžete mať stále so sebou, odporúčame ho tiež umiestniť v aute, alebo napríklad na kočík. Traduje sa, že na ruku ľavého zápästia by vám mal náramok proti urieknutiu umiestniť niekto, kto je vám naozaj blízky. Vyberte si svoj náramok proti urieknutiu a chráňte seba aj svojich blízkych.


Zdroj: naj-sperk.sk, pixabay.com

Summary
Spôsob ochrany pred negatívnou energiou
Article Name
Spôsob ochrany pred negatívnou energiou
Description
Červené náramky proti urieknutiu podľa učenia Kabbalah
Author
Publisher Name
projectzwei.net
Publisher Logo

You Might Also Like