Solárny lampáš na hrob – personalizácia odkazu do neba

anjel

Lampášiky pre Vašich milovaných, blízkych, ktorí tu už nie sú, predstavujú ODKAZ DO NEBA. Sú to Vaše odkazy pre konkrétneho človeka, preto sú veľmi osobné a jedinečné. Nejde len o fotografie Vašich blízkych, tie vyjadrujú určite nejaký pocit, pripomínajú úsmev, či dobrotu a lásku v očiach. Lampáš na hrob vieme personalizovať aj cez obrázky, vzory, motívy, tak aby vyjadroval niečo osobné, niečo, čo daného človeka vystihovalo, čo mal rád, alebo čo rád robil.

medeny solarny lampas
Solárny medený lampáš – vzor pre poľovníka

Máme viacero motívov a obrázkov, ktoré sa opakujú. Sú to také naše klasiky, sú veľmi vkusné a nič nimi nepokazíte – srdcia, anjeličkovia, hviezdy. No a potom sú tu menej používané vzory – vláčiky, kamióny, gitary, akordeóny, zvieratká. Lampáše pre športovcov, muzikantov, poľovníkov, starkých a žiaľ aj deti. 

solarny biely lampas
Solárny biely lampáš pre tých, ktorí mali radi motýlikov

Vieme Vám vyrobiť aj rôzne atypické vzory, detaily s Vami radi preberieme, prekonzultujeme aj s grafikom, aby bol lampášik taký, ako si ho predstavujete a aby Vám napriek veľkej strate, jeho svetielko prinášalo trochu útechy a pokoj v duši.

nerezovy strieborny lampas
Nerezový strieborný lampáš – motív stromu ako rodiny, ktorý si navrhla sama zákazníčka

Na lampášik vieme tiež potlačiť vlastnú kresbu, v plnofarebnom prevedení. Detská kresba je úprimným odkazom. Na kahanci vyzerá veľmi pekne a je to také malé umelecké dielo.

solarny medeny lampas
Solárny medený lampáš pre babku s detskou kresbou

V aktuálnej ponuke máme obľúbené solárne kahance, ktoré sa cez deň dobíjajú slnkom a večer samé zažnú a imitujú svetlo horiacej sviečky. Klasikou sú kahance na sviečku, buď kovové alebo nerezové kahance s krásnym leskom. Ponuka je veľká, farieb máme viacero, určite si vyberiete. Viac informácií nájdete na sociálnych sieťach alebo na našej webovej stránke. Prostredníctvom správy sa s nami môžete jednoducho skontaktovať a napísať Vašu predstavu, radi Vám poradíme.


Zdroj: odkazdoneba.sk, pixabay.com

You Might Also Like