Jedna bunda na celou misi

patagonia bundy

Nano Air, už ten název evokuje něco jemného a lehkého. V kolekci Nano Air od Patagonie rozhodně najdeš ty nejlehčí bundy s aktivní izolací, jaké si jen umíš představit. Lehoučký polštářový feeling tě tak příjemně překvapí, až se přistihneš, že ji chceš nosit úplně všude. A to klidně můžeš. Dokonce i profi testeři se vyjádřili, že když by si měli vybrat jen jednu bundu na každodenní nošení a zároveň outdoorové aktivity, byla by to Nano Air.

Čím je tato bunda tak výjimečná?

Teda kromě zmíněného bezkonkurenčního komfortu? OK, nevybíráš si pyžamo – v Patagonii jde především o funkčnost. Nano Air rozvířila vody na trhu s outdoor vybavením hlavně svojí aktivní izolací a nakopla nové trendy v zažitém způsobu oblékání se na hory. Primárním cílem aktivní izolace FullRange je, aby byl člověk v optimální teplotě při intenzivním pohybu v chladném počasí a zároveň aby si nemusel okamžitě navlékat další vrstvy, když zastaví. Nano Air bunda je úplně nejlepší kámoš do proměnlivých podmínek a na tzv. stop-and-go aktivity, jako je turistika, lezení, cyklistika či skialp. Celoročně ji využiješ při kempování a díky její pohodlnosti v ní můžeš i spát, když nad ránem už dobře přituhuje.

bunda patagonia
Testování na břehu Colorada

Přečtěte si také: Vedeli ste, že efektívne si môžete zacvičiť aj v práci?


Povrchová úprava DWR znamená, že bunda Patagonia snese lehké až mírné srážky. Patagonií patentovaná syntetická výplň nenasaje vodu jako peří, takže ani při navlhnutí neztrácí svoje izolační vlastnosti. Výplň hřeje, ale vnější materiál je vysoce prodyšný a dobře odvádí nadbytečné teplo při výkonu. To v konečném důsledku znamená, že namísto střídání více vrstev ti bude stačit tato jedna. Jedině při silném větru nebo opravdu dlouhých prostojích třeba navrch hodit nějakou lehkou neprofukující vrstvu a jsi zase v teploučku.

Jestli ti její kvality zaimponovaly, najdeš svoji vyvolenou i s Fair Trade certifikátem a doživotní zárukou na wilderoben.com.

patagonia bunda
Ideální bunda na skialp

Zdroje: wilderoben.com

You Might Also Like