Prečo by ste si mali kúpiť Volvo

predaj volvo

Na automobilovom trhu v súčasnosti prevláda väčšia konkurencia ako kedykoľvek predtým. No Volvo stále vyniká. Medzi mnohé výhody vozidiel Volvo patria pôsobivé terénne schopnosti, vynikajúce bezpečnostné prvky a elegantný švédsky dizajn.

Terénne schopnosti

Mnohé modely Volvo ponúkajú pokročilé systémy pohonu všetkých kolies, ktoré zabezpečujú zvýšenú priechodnosť terénom. Poskytujú aj vyššiu úroveň trakcie pri jazde v nepriaznivých poveternostných podmienkach, ako je sneh alebo dážď. Nech ste kdekoľvek, Volvo vás nezradí.

Bezpečnostné prvky

Volvo je už dlho známe tým, že ponúka vozidlá so špičkovými bezpečnostnými prvkami. Tento trend určite pokračuje aj v aktuálnom modelovom rade. Všetky súčasné modely sú štandardne vybavené cúvacími kamerami. Mnohé majú aj funkcie ako asistent udržiavania v jazdnom pruhu, upozornenie na mŕtvy uhol, asistent núdzového brzdenia a mnoho ďalších. 

Plug-in hybrid (zdroj: volvo.topautobratislava.sk)

Mohlo by vás zaujímať: Čo je projektové riadenie a aké má výhody


Bezkonkurenčná praktickosť

Volvo už dlho dokazuje, že luxusné vozidlá môžu mať praktický dizajn, a súčasný modelový rad toto presvedčenie naďalej odráža. Napríklad luxusný model XC90 odvezie až sedem cestujúcich a stále ponúka rozsiahly batožinový priestor. Aj sedany Volvo sa pýšia priestranným usporiadaním sedadiel a dostatkom batožinového priestoru, čo sa v konkurenčných vozidlách v rámci luxusného segmentu vyskytuje len zriedka.

Švédska elegancia

Jedným z jedinečných aspektov dizajnu vozidiel Volvo je typická švédska elegancia. Žiadny iný veľký výrobca automobilov neponúka vozidlá s takým vkusom ako Volvo. Ak sa chcete odlíšiť od stáda, Volvo je vždy skvelou voľbou. 

Ak sme vo vás prebudili záujem o túto značku, navštívte stránku slovenského predajcu a nájdite Volvo cenník.


Zdroj: volvocarsps.com, volvo.topautobratislava.sk

You Might Also Like