Frekvenční měnič na čerpadlo – dodání již do 24 hodin od objednávky

stroj na ropu

Společnost VYBO Electric nabízí zájemcům o koupi frekvenčních měničů na čerpadlo česko-slovenský tradici evropské kvality. Jsme obchodně-výrobní firma, která se zabývá výrobou a prodejem frekvenčních měničů různých druhů určených pro mnohé průmyslová odvětví. Během naší působnosti jsme vybudovali množství obchodních partnerství s dalšími podnikateli a těšíme se, že v současnosti můžeme nabízet zákazníkům vysoce kvalitní služby v oblasti výroby a prodeje frekvenčních měničů.

Co u nás najdete?

• Tisíce kusů frekvenčních měničů různých typů skladem.

• Rychlá doprava na území do Slovenska – dodání zboží do 24 od zadání objednávky.

• Rychlá doprava kdekoliv na území Evropské unie – dodání zboží do 3 dnů od zadání objednávky.

• Frekvenční měniče od 22 kW do 2200 kW.

• Kvalitní výrobky ověřené tradicí, inovativní postupy, otevřená komunikace, bezplatné poradenství ušité na míru každému zákazníkovi.

Frekvenční měnič na čerpadlo

V aktuální nabídce máme frekvenční měniče ze série X 550 IP 65 na 230V a frekvenční měniče X 550 IP65 na 400V. Typová řada frekvenčních měničů X 550 představuje ideální řešení pro zajištění plynulé bezztrátové regulace otáček třífázových asynchronních motorů ve středně náročných aplikacích, kde se vyžaduje prachotěsnost a odolnost vůči stříkající vodě. Všechna tato zařízení disponují integrovaným EMC filtrem, PID regulací, MODBUS a mají zabudované i 2 časovače. Kromě zmíněných prvků disponují i ​​dalšími důležitými ochrannými funkcemi.

Mohlo by vás zajímat: Spolehlivé a kvalitní asynchronní elektromotory VYBO Electric

Výše zmíněné a mnohé další speciální funkce dělají z těchto zařízení ideálních kandidátů. Ať už k použití spolu s čerpadly, vzduchotechnikou, v textilním a potravinářském průmyslu. Jakož is elektrickými převodovkami, při práci s keramikou, bruskami, odstředivými stroji, frézami, stroji a napájení, řezacími stroji a dalšími.

Pokud hledáte frekvenční měnič na čerpadlo a nejsi jisti, která typová řada by byla optimální pro vaše podnikání, rádi vám poskytneme bezplatné poradenství a společně najdeme ideální řešení ušité na míru vašim požadavkům.

Děkujeme vám za projevenou důvěru a těšíme se na spolupráci s vámi!


Zdroj: elektromotory-menice.cz, pixabay.com

Summary
Frekvenční měnič na čerpadlo
Article Name
Frekvenční měnič na čerpadlo
Description
Hledáte frekvenční měnič na čerpadlo a nejsi jisti, která typová řada by byla optimální pro vaše podnikání? Poskytneme bezplatné poradenství
Author
Publisher Name
projectzwei
Publisher Logo

You Might Also Like